Izolační materiály

Prodejna HAMAX nabízí izolační materiály pro zateplení interiéru i exteriéru v deskách, rolích, nebo sypané.

MINERÁLNÍ VATY:

THERMOIZOLACE desková z minerálních vláken síla 4-10 cm   ORSIK, ISOVER

THERMOIZOLACE rolovaná z minerálních vláken síla 5/10 a 6/12  TWIN, UNIROL

AKUSTICKÁ desková izolace z minerálních vláken síla 4-10cm  ROCKTON, AIRROCK, ISOROCK

POLYSTYREN:

FASÁDNÍ desková thermoizolace  síla 1-10cm

EXTRUDOVANÝ deskový polystyren ostrá hrana (wafle) síla 2-5cm

EXTRUDOVANÝ deskový polystyren se zámkem síla 3-5cm

EKOSTYREN sypaný polystyren pro mísení s betonem (tzv. teplý beton), balení  200 litrů/ pytel

HYDROIZOLACE:

Icopal  I330 NEPÍSKOVANÝ lepenkový pás (thérák) 10m2

Icopal V60 S35 HYDROBIT svařovatelný asfaltový pás s mikrotenovou vložkou 10m2

Icopal G200 S40 GLASSBIT svařovatelný asfaltový pás s mřížkovou vložkou ze skelných vláken 7,5m2

HYDROSEAL tekutá lepenka, stěrková, vodou ředitelná hmota vytvářející pevnou kompozitní hydroizolační vrstvu. Vhodná pro hydroizolace základů staveb, podzemních betonových konstrukcí, teras, balkonů i střech. Možno použít i v interiéru, obklady a dlažbu lze lepit přímo na HYDROSEAL. Nahrazuje běžné asfaltové pásy. HYDROSEAL lze přetírat akrylátovými i syntetickými barvami. Balení  3, 10, 30kg.

AKRYZOL (Weber), hydroizolační nátěr pro interiér. Hmota na bázi disperze, minerálních plniv, modifikujících přísad a pigmentů. Vhodný pro izolaci sprchových koutů a koupelen. Vynikající vodotěsnost (tlaková 1,5 Bar). Barva červená. Balení 3, 15kg.

TEKUTÁ LEPENKA (Den Braven), trvale pružná dvousložková hydroizolační těsnící hmota, na bázi disperze kopolymerů a směsi modifikovaných přísad c cementem. Vhodná pro hydroizolaci zděných, betonových, železobetonových a sádrokartonových stavebních konstrukcí. Těsnící vrstva pod dlažbu balkonů, teras a lodžií. Také pro hydroizolaci pod keramické obklady koupelen, bazénů a vodních nádrží. Vhodná i k izolaci spodní stavby proti působení radonu. Součinitel difúze radonu D=4,1.10m2/s.

ISOSTEP kročejová izolace v podobě pásu šíře 1m. Vhodná zejména k izolaci pod plovoucí podlahy, pod OSB desky a pod betonové potěry. Pás v šířce 15cm se používá jako dilatační při litých podlahách samonivelačních površích. Běžně skladem nabízené síly 3 a 5mm. Větší na objednávku.

GEOTEXTILIE 200g a 300g/m2. Tkanina určená pro separaci, filtraci, drenáže, ochranu i zpevnění. Geotextilie jsou vhodné k použití v pozemních komunikacích a parkovacích plochách, zemních stavbách - základech a opěrných konstrukcích, v odvodňovacích systémech, při stavbě nádrží, hrází nebo zpevnění břehů, při stavbě tunelů a podzemních staveb, pro stavbu - zajištění skládek a zařízení k likvidaci tuhých odpadů.